Jak si udržet své odhodlání, 

že na sobě po kurzu budu pracovat a makat na své angličtině. 

( Aneb jak jedna drobnost, kterou dospělí často přehlíží, tak nám, jako dětem, pomohla k tomu, že jsme uspěli. A díky tomu jsme se naučili chodit, jezdit na kole, číst, psát, ... )

Známe to moc dobře z vlastní zkušenosti. Po skvělém kurzu se vrátíte domů plni odhodlání, chcete na sobě makat, nabité vědomosti udržovat a rozšiřovat, ale pak to přijde…

 • neodkladné věci v práci
 • každý něco potřebuje
 • emailová schránka k prasknutí
 • a vám se začne plnit diář a den, tak...

...že večer skončíte vyřízení a na nějakou angličtinu už není ani pomyšlení a řeknete si až zítra.

Zítra se bludné kolečko zase opakuje a nakonec z toho vznikne, že to stále a stále odkládáte na „až někdy jindy“… Pak přijde další kurz a "jejda" nebyl čas se na to vůbec podívat.

Nebojte, nejste v tom sami. Podíváme se, jak to zvládnout. Ale ještě předtím malý příběh...

Představte si sami sebe nebo vaše děti, jak se jako batole postavíte u každé skříňky nebo u čehokoli co vám stojí v cestě a obšlapujete kolem. Ale když chcete přejít k další skříňce, tak vrávoravým krokem vyrazíte a pravděpodobně přistanete na zemi.

Znovu se postavíte a další pokus a takto to zkoušíte až do doby, že s jistotou svištíte pokojem a zažíváte u toho obrovskou radost. Ale pravděpodobně se nestává, že byste si jako dítě řekli „ kruci, nejde to“ a tak se na to vykašlete, protože teď na to zrovna nemáte čas.

Představte si….

 • Jak byste se cítili, kdybyste měli sílu jako kdysi vydržet trénovat a udělali něco pro svou angličtinu každý den
 • Jaké by to bylo, zažívat vítězství každý den, jako když jste byli v kurzu (naučit se nové slovo, umět použít toto a toto, porozumět hlášce z filmu, s jistotou odpovědět v angličtině…)
 • Co by to pro vás znamenalo, kdybyste za týden práce získali více jistoty, než jste pro sebe a svou angličtinu udělali za posledních pár týdnů

Nebylo by to skvělé?

Kouzlo výsledků je ukryto

v tom, co dělám každý jeden den,

a jedině tak mohu jít vpřed.

Proto bychom vás chtěli podpořit a společně s vámi vyzkoušet bláznivý nápad, jak vyhrát nad rutinou všedních dní a propašovat do ní něco pro vás.

Každý den nad vámi držet „ochrannou stráž“ a pomoci udržet nadhled, zadat úkoly. Pomoci s tím, co nešlo předchozí den, dát vám zpětnou vazbu na všechny homework slov, která jste si odnesli z předchozího kurzu a každý den dát krátkou konverzaci v angličtině.

A tak jsme pro vás vytvořili zbrusu novou akční výzvu:

Jak za 7dní propašovat do svých denních rutin angličtinu

Díky této výzvě získáte:

 • Návyk, jak vyhrát nad každodenním blázincem a systematicky se věnovat tomu, čemu chcete
 • 1h času denně pro sebe a svou angličtinu
 • Naši každodenní podporu (každé ráno od 7:00 rychlý 15- 20 min. skype, který bude začínat v angličtině, mrkneme na priority dne, dotazy a homework z předchozícho dne)

Bez čeho se ale ve výzvě neobejdete a ani se nezkoušejte přihlásit, pokud: 

 •  si nevyhradíte čas pro sebe každý den alespoň 30- 60 minut. ( Tip pro vás: Pokud nemáte čas, tak vymyslete způsob, jak to můžete zařídit. Nebo zkuste vstát o hodinu dříve, než obvykle a rázem jej budete mít. )
 • nebudete mít naistalovaný skype
 • každé ráno nebudete přesně v 7:00 připravení u svého počítače (omluvenky nepřijímáme, bez investovaného času nebudete mít žádné výsledky)

Navíc pro vás máme skvělou zprávu :)

Je to speciální akce, která se momentálně nedá nikde koupit a přímé vedení Honzou, mimo kurzů, ani není nikde dostupné.

Pokud byste raketově za týden posunuli angličtinu a vytvořili si návyk, který byste pak dokázali udržet. Jak byste se cítili? 

Schválně si to představte a uvidíte sami...

Pokud byste dnes zaplatili 10 000Kč za toto přímé vedení krok za krokem, tak to asi není málo peněz, ale...

Dnes pro vás máme neobvyklou cenu: 

10 000Kč   dnes   0 Kč

Říkáte si, to není možné. Jaký je v tom háček? Vždyť výměna by přece měla být, aby to bylo férové. 

Ano, jeden háček tady je nebo spíše dva: 

V rámci výměnné hodnoty po vás dnes nechceme finance, ale pravděpodobně máte dobrou zkušenost, když jste stále s námi a právě teď čtete tyto řádky. :)
 
Rádi bychom sdíleli zkušenosti přímo skrze slova studentů.

Proto výměnou za 7denní koučink je videoreference vaší zkušenosti a výsledků, kterých jste během kurzů nebo i po kurzu získali.

Věříme, že nahrát video může znít děsivě a může to být velká výzva sdílet něco veřejně. Ale pomůžeme vám      s tím krok za krokem a budete mít finální slovo před zveřejněním.
 
Pokud chcete s námi jít do toho a přijmout 7denní výzvu, tak klikněte na tlačítko PŘIHLÁSIT SE DO VÝZVY a vyplňte krátkou přihlášku.

POZOR: Tlačítko pravděpodobně nebude fungovat, tak místo toho stačí odpovědět na email stylem.... Yes, jdu do toho. 

A druhý háček, hledáme skvělý tým pouze 4 lidí, kteří chtějí výsledky a mají odhodlání přimout týdenní výzvu    a máknout si nejen na své angličtině. :) 

Přihlášky uzavíráme zítra 4. 11. 2019 a výzva startuje 18. 11. - 22. 11. 2019. Po přihlášení už se s vámi domluvíme na přesných instrukcích, jak vše bude probíhat.