B2 týdenní kurz 27. 10. – 2. 11. 2018

Mým cílem bylo posunout se dál – více se rozmluvit. Opravdu vidím ve své angličtině pokrok. Vzhledem k tomu, že tu nejsem poprvé, věděla jsem, do čeho jdu. Dvanáct hodin denně pro nezasvědceného člověka vypadá strašidelně, ale tento přístup a forma „výuky“ je opravdu pohoda a zábava. Angličtina už není dřina a těším se na další setkání. Hurá do světa. Díky moc.

Věrka

V tomto týdenním kurzu jsem se hodně naučila a pobavila. Myslela jsem si, že dvanáct hodin bude moc, ale bylo to super. Honza je výborný učitel, takže jsme se celé dny bavili a přitom se hodně naučili. Hráli jsme hry, společně chodili na obědy a hlavně jsme tu hodně konverzovali. Přestože to byl celotýdenní kurz, tak jsem se nikdy necítila unavená.

Petra

S kurzem angličtiny v LITE jsem velice spokojena. Utvrdila jsem si základy angličtiny, začala jsem MLUVIT anglicky a umím KONVERZOVAT. V konverzaci se cítím jistě a po týdnu intenzivního kurzu umím popsat situaci, umím gramatiku, umím nová slovíčka a umím se vyjádřit v angličtině. Je to pro mě to nejdůležitější. Mohu svou angličtinu použít rovnou v praxi. Styl výuky mi vyhovuje, je výborný. Z kurzu odcházím nejen s teoretickými znalostmi, ale odcházím se znalostí angličtiny, kterou mohu využít v praxi. Budu se k Vám na další kurzy vracet.

Vladislava

Jsem nadšený z průběhu a z výsledku kurzu. Nečekal jsem, že se mohu naučit tak moc za tak krátkou dobu a ještě se u toho tak skvěle pobavit. Velmi, velmi doporučuji všem, kteří se chtějí naučit AJ v tak krátké době. Z naší skupiny se stala parta velmi dobrých přátel. A sám vidím obrovský pokrok všech zúčastněných. Honza (lektor) si zaslouží velkou pochvalu za trpělivost, profesionalitu a umění předávat znalosti. Myslím, že jsem se naučil něco, co se jiní učí cca 7 let.  Nejsem zvyklý tolik chválit, ale tato škola si to zaslouží.

Miroslav

Dnes jsem ukončila druhý intenzivní kurz. Angličtina je mnohem lepší. Zvládám lépe mluvit. Způsob výuky je vynikající a posunuje mě dál. Velmi ráda přijdu do dalších navazujících kurzů angličtiny, protože vím, že tady mě angličtinu určitě naučí. Jsem v LITE velmi spokojená.

Jarka

Velmi příjemně strávený týden v intenzivním kurzu angličtiny s milými spolužáky a s bezvadným lektorem. Je to již můj druhý intenzivní kurz a těším se, že budu pokračovat v další úrovni. Děkuju Honzovi, Verče a všem, kteří se o nás starali.

Jana

 

 


Přijďte nejprve vyzkoušet, jestli vám výuka bude vyhovovat na UKÁZKOVOU HODINU ZDARMA.

Zarezervujte si své místo zde. >>>

 

FACEBOOKOVÁ SKUPINA

Chcete každodenní kontakt s angličtinou, trénink nové slovní zásoby, porozumění pletoucím se slovům a spoustu dalších užitečných tipů se světa angličtiny? 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů.

  • Stáhněte si zdarma ebook, který vám ukáže, jak se zbavit nejčastějších chyb v angličtině.

  • RUBRIKY
  • LETNÍ TÁBOR S ANGLIČTINOU