„Do angličtiny jsem se přímo zamilovala“

Odpověděla mi: „Daří se mi skvěle a do angličtiny jsem se přímo zamilovala“.

Tak to jsou slova dámy, která mi tento týden doslova „vlila energii přímo do žil“.

„Když slyším sousedy na zahradě, tak si myšlenky pro sebe říkám anglicky a když nevím, jdu se hned podívat. Úplně se těším, až se naučím nové slovo, billboardy u silnice si překládám do angličtiny. Každý den mi přijdou do emailu tři lekce, které si vyplním při ranní kávě nebo když stojím v koloně. Jsem moc vděčná za systém, který jsem se u Vás naučila, protože to funguje a s každým novým slovem vytvořím deset vět v různých větných vzorcích a doslova přemýšlím anglicky. Dokonce si  i anglicky říkám své ranní afirmace (přání). Moc se mi stýská a šla bych hned pokračovat, ale mám tolik práce. Mám svou práci, kterou zbožňuji a teď to nejde. Je to něco za něco, tak později. Rozhodla jsem se, že nechci o angličtinu přijít. Hodně mi pomohlo uvědomění, že jsem v Anglii musela někdy asi v minulém životě žít, že si stačí jen vzpomenout. A přišla jsem na to a dost mi to pomáhá. Svým klientům Vás vždy doporučuji a občas, když mi někdo řekne, že to je drahé, tak na to říkám: Také jsem si to tehdy na začátku studia myslela, ale to se jen zdá, a tak moc se to vyplatí, tak moc. Běž do toho.“

Navíc ta báječná dáma měla ten den přání. Potřebovala vyplavit cosi z očí a říkala si, jak to udělá, aby plakala a přání bylo na světě. Stačil můj telefon a jedna věta „jak se jí daří s angličtinou“ a slzy dojetí byly tady. Přání fungují a vesmír Vám je opravdu splní. Pro mě to byl úžasně zakončený den s telefonáty a odcházela jsem domů s vděčností.

A ještě se mě ptala, o čem je vlastně ten webinář, který měl být včera a propásla jej. Moje odpověď byla prostá. Je to o systému učení, ale ten vy už  dobře znáte a skvěle používáte. Je totiž veliký rozdíl znát nebo opravdu používat. Můžete mít spoustu informací a dat, ale až teprve opravdová zkušenost dává znalostem hlubší význam a stávají se pro Vás pravdou. Jsou opravdu Vaše a už Vám je nikdo nemůže vzít, protože máte tu zkušenost. Například, když na slovo vytvoříte spoustu, ale opravdu spoustu reálných vět, pamatuje si je a funguje to. A pak už asi nebudete hledat jiné cesty, ale posilovat tu úspěšnou.

V knihách se dočtete mnoho skvělých pravd, které objevil a popsal někdo jiný. Ale až objevíte, co se skutečně stalo Vám, tak se můžete trvale zlepšit, osvobodit se a je to pravda i pro Vás.

Věřím, že mezi řádky nejdete nejednu inspiraci k učení, ale k životu celkově.

Krásný a úspěšný den plný splněných přání!

Veronika

FACEBOOKOVÁ SKUPINA

Chcete každodenní kontakt s angličtinou, trénink nové slovní zásoby, porozumění pletoucím se slovům a spoustu dalších užitečných tipů se světa angličtiny? 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů.

  • Stáhněte si zdarma ebook, který vám ukáže, jak se zbavit nejčastějších chyb v angličtině.

  • RUBRIKY
  • LETNÍ TÁBOR S ANGLIČTINOU