Rezervace konzultace

KOLIKRÁT JSTE UŽ ZAČÍNALI S ANGLIČTINOU?

A kolikrát jste skončili zase na začátku? Možná že...

 • chcete svobodně cestovat, ale nedokážete se domluvit.
 • se nechcete cítit trapně, když někdo musí mluvit za vás.
 • si myslíte, že na jazyky nemáte talent.
 • byste vydělali více peněz, kdyste uměli anglicky.
 • umět anglicky je váš sen.

Možná jste už zkusili "kde co" a máte chuť to úplně vzdát. Ale pořád vám vrtá hlavou, jak byste to přece jen mohli dokázat. 

MÁME PRO VÁS TŘI SKVĚLÉ ZPRÁVY

Rozhodně nejste na jazyk hloupí, ani Vám nechybí talent, ale jen Vám ještě nikdo neukázal, jak na to.

Naučit se anglicky Vám nemusí trvat měsíce nebo dokonce roky života.

I vy můžete vyměnit stres na cestách za pohodový pokec s „domorodci“.

PŘIPRAVILI JSME PRO VÁS UCELENÝ TRÉNINK

Během 3 týdnů se perfektně rozmluvíte

 • Bude to hodně o vás, mluvit, mluvit, mluvit budete muset stejně vy… To za vás neuděláme, ale nasměrujeme, poradíme a navedeme na tu úspěšnou cestu.
 • O výuku, vysvětlení a dohled nad správným procvičováním se postará ten nejlepší z nejlepších - Jan Kovařík. Lektor LITE, který má s výukou bohaté zkušenosti a k výsledku v běžných kurzech LITE dovedl více jak 500 studentů. Vysvětlí asi i nemožné tak, abyste skutečně rozuměli, a dostane z vás při tréninku to nejlepší. Protože, když něčemu v životě skutečně rozumíte, tak to pak dokážete dělat a používat.
 • O technickou podporu a abyste se během pobytu cítili „jako v bavlnce“ se s láskou postará Veronika, která se více jak devět let stará o fungování jihlavské školy LITE.

ZA TŘI TÝDNY BUDETE MÍT TYTO VÝSLEDKY

 • Posunete se o NĚKOLIK úrovní výše. Za týden uděláte pokrok jako běžní studenti za rok.
 • I pokud jste nikdy nestudovali, budete schopni po týdnu mluvit a angličtinu prakticky použít.
 • Naučíte se, jak efektivně studovat. 
 • Během cestování odhodíte stres a užijete si to jako nikdy předtím.
 • Pochopíte nejasnosti v gramatice a navždy se jich zbavíte.
 • Vše, co se naučíte, si již napořád budete pamatovat

 

CO BUDE OBSAHEM KURZŮ

 • 3 x 80 hodin tréninku angličtiny
 • systematický trénink nové slovní zásoby
 • business English a cestování
 • konverzace se všemi studenty v kurzu
 • detailní vysvětlení časů a jejich trénink
 • budete mluvit více jak 80 % z hodiny

JAK TÝDENNÍ KURZY PROBÍHAJÍ?

V sobotu ráno přijedete, pustíte se do toho a následující pátek večer budete odjíždět jako někdo jiný. Někdo, kdo mluví anglicky. Celodenní trénink s minimálně deseti hodinami angličtiny denně. Nebudete muset překonávat žádné bariéry a již po jedné hodině budete absorbovat cenné vědomosti. Během pár dní zvládnete to, co běžní studenti za jeden rok.

Připravte se na tvrdý trénink od rána do večera, plná pozornost pouze na komunikaci v angličtině a praktické použití získaných vědomostí. Procházka růžovou zahradou to asi úplně není, ale budete mít výsledky. Odměnou bude, že se konečně pořádně rozmluvíte a možná se vám budou zdát i sny v angličtině.

ABSOLVOVÁNÍM TÝDENNÍCH KURZŮ ZÍSKÁTE

 • každý týden lepší angličtinu o jednu úroveň
 • jistotu v mluvení a gramatice
 • dokážete, že 12 hodin angličtiny denně se dá zvládnout a užijete si to
 • na týden hodíte za hlavu rutinu jako je práce, rodina, starosti o jídlo. Přestože budete trénovat od rána do večera, tak si psychicky odpočinete a svou pozornost věnujete jen sami sobě
 • z myslím si, že se angličtinu nikdy nenaučím, najednou zjistíte, že ji umíte
 • budete schopni mluvit, angličtina vás pohltí a začne vás bavit

ZKUŠENOSTI ABSOLVENTŮ

Neskutečný kurz! Doporučuji všem. Perfektní podání od lektora a prvotřídní péče ze strany školy. Nedovedu si představit lepší místo, kde by si člověk udělal tak pevné základy angličtiny. Mimo znalosti Aj se člověk naučí základy komunikace v mezilidských vztazích, a to je v dnešní době ještě důležitější. Jak se říká, kdyby si každý zametl před svým prahem, celá ulice by byla čistá. Je nádhera na sobě pracovat v této škole. Ukázat lidem okolo nás, že jít dopředu se dá v každém věku. Ať zní výmluva, proč se neposouvat dopředu jakkoliv, je to pořád jenom výmluva. Angličtina je super cesta.

Martin Halámekmartashalamek@gmail.com

Nevěřil jsem, že 12 hodin být ponořen v angličtině a udržet pozornost je reálné. Skvělé zázemí, podpora. Super kurz, ve kterém člověk získá stabilitu a dokáže se dost posunout. Vřele doporučuji. Investice do sebe se vždy vrátí!

Zdeněk BlahaAbsolvent týdenního kurzu LITE Jihlava

Tento kurz mi ukázal novou cestu, jak se rychle a správně naučit anglicky. Veronika s Honzou mají perfektně propracovaný systém výuky. Umí udržet naši pozornost i 12 hodin denně, s čím jsem se ještě na žádné škole nesetkala. Za jeden týden jsem se díky jim a celé partě skvělých lidí zvládla naučit tolik, co jsem se nenaučila za celé roky. Patří jim můj vřelý dík a držím palce, ať se jim daří. Vám všem, kteří jste se nerozhodli nebo váháte, tuto školu doporučuji.

Marta FabiánováStudentka týdenního kurzu LITE Jihlava

Když jsem viděla harmonogram dne, tak jsem s hrůzou konstatovala “můj ty bože, jak to zvládnu“. Nebudu tajit, že první cca 2dny byly naprosto vyčerpávající a opravdu náročné, ale najednou se vše zlomilo a vše do sebe začalo zapadat. Tento kurz mě velmi posunul kupředu. Mám nyní mnohem větší elán k učení English.

Dana Kratochvílovámanažerka hotelu Rustikál Horní Cerekev, www.hotel-rustikal.com

KOMPLETNÍ BALÍČEK, JAK ZA 3 TÝDNY ZVLÁDNOUT ANGLIČTINU

↓↓↓ zahrnuje ↓↓↓

MOŽNOST VYBRAT SI TERMÍNY 3 TÝDENNÍCH ALL-INCLUSIVE kurzů angličtiny v období podzim 2019- červenec 2020.

(3 x 80 vyučovacích hodin angličtiny a osobní podpora celý týden. Celodenní stravování- snídaně, svačiny, oběd, večeře. V ceně není zahrnuto pouze ubytování na hotelu Tálský mlýn ve Žďáře nad Sázavou, které si každý účastník hradí první den přímo hotelu) 

K TOMU VŠEMU 2 X BONUS ZDARMA

BONUS #1: ROČNÍ PŘÍSTUP DO ON-LINE TRÉNINKU

 • Kompletní a systematický trénink, jak se naučit anglicky bez docházení do školy
 • Možnost studovat odkudkoli a kdykoli se vám to hodí
 • Trénink angličtiny v 6 úrovních se stovkami lekcí a videotréninků
 • On-line pomoc při studiu přímo od lektorů v diskuzi u každé lekce
 • Členství v uzavřené facebookové studijní skupině, kde získáte spoustu tipů na zefektivnění studia,  porozumění slovům, které se často pletou a můžete mít každodenní kontakt s angličtinou

ZDARMA (11 760 Kč)


BONUS #2: KNIHA PŘEKLADŮ

 • Desítky cvičení vaší úrovně ke kurzu formou překladových vět se správným řešením

ZDARMA (490 Kč)

ZÍSKAT TUTO JEDINEČNOU PŘÍLEŽITOST je možné ještě po dobu: 

151 studentů již prošlo týdenními kurzy, a co vy? 

Základní cena programu je 75 000Kč

NEJNIŽŠÍ CENA PRÁVĚ NYNÍ

Máte jedinečnou šanci získat program nejvýhodněji. Nenechte svůj slevový kód sobotní půlnocí propadnout. Za nižší cenu již nepůjde kurzy zakoupit. Jedinou podmínkou je kurzy odstudovat od září 2019 do července 2020 na základě předem vámi zvolených termínů.

75 000Kč     50 000Kč

Konečně se PŘESTANETE bát a ZAČNETE mluvit. "Pokec" v angličtině si budete opravdu užívat. Angličtina Vás spojí se světem a můžete si začít plnit své SNY. Vyplňte svou objednávku ještě dnes. 

VYBERTE SI TERMÍNY KURZŮ

Pokud si nejste jistí, které úrovně kurzů zvolit, obraťte se na nás přímo zde v chatu nebo na info@anglictinajihlava.cz. 

Pokud byste se nevyznali ve vypsaných úrovních, odešlete objednávku a do pole "vybranné termíny" napšište OVĚŘIT ÚROVEŇ. Jakmile nám objednávka dorazí, budeme vás kontaktovat a s výběrem na základě ověření znalostí pomůžeme.

VÁŠ SLEVOVÝ KÓD 

 Svůj kód z emailu zadejte do pole slevový kód a získáte nejnižší cenu

50 000 Kč,

která se jen tak minimálně následující rok nebude opakovat.

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Udržím pozornost 12hodin denně?

Hodně studentů z toho ze začátku má respekt. Pozornost ovšem závisí na pozvolném postupu a pochopení. No a na to jsme machři. Nebojte se, nedělali bychom kurz, ve kterém by se to nedalo s lehkostí zvládnout.

No to je jen týden, ale co pak?

Budete mít zažité postupy studia, ukážeme vám, co dělat doma a jak se systematicky posouvat dále. Možností je hned několik. Vše vám ukážeme na kurzu.

Nebude lepší odjet na týden do zahraničí?

To je asi nejčastější otázka. Kdyby to bylo lepší, tak vám nabízíme zahraniční kurzy. Člověk si totiž 14 dní v zahraničí zvyká a potom to možná trochu začíná mít smysl. Mnohdy se po týdnu, čtrnácti dnech lidé vrátí domů s pocitem, že to byla skvělá dovolená, ale moc velký posun angličtiny necítí. Pokud nerozumíte a nejste schopni si rychle vše zkomunikovat v angličtině, ztrácíte čas. V našem kurzu od první minuty efektivně trénujete. Pokud nerozumíte, je rychlejší vysvětlit česky, a tak zbývá více času pro Vaše mluvení a trénink.

Anglicky nic neumím, je pro mě kurz vůbec vhodný?

Ano, začněte od první úrovně. Naopak máte velkou výhodu, že jste nepopsaná kniha. Alespoň nemáte spousty nepochopení a špatně naučených věcí a můžete s čistým štítem přijímat a trénovat nové informace.