KURZY ANGLIČTINY V LITE

Můžete začít studovat téměř okamžitě a díky unikátní metodě výsledky pocítíte do jednoho měsíce.

9 ÚROVNÍ

Každá úroveň je otevřena několikrát ročně a trvá 5 až 6 týdnů.

Kurzy jsou označené B jako beginner (začátečník)Int jako intermediate (středně pokročilý až pokročilý).

B1 - Co se naučí studenti v kurzu angličtiny B1

Ještě před několika týdny jsem řeči angličanů rozuměl pouze big a small, nyní umím hodně slov, jsem schopen vytvořit základní věty, dokázal bych si nakoupit, zeptat se, co kdo dělá a spoustu dalšího. Milan

Ujasnil jsem si rozdíl mezi minulým a přítomným časem. Hodně se mluvilo, což mi velmi pomohlo ztratit ostych a vyjadřovat se v angličtině. Skvělé je i střídání se všemi ve dvojicích, protože jsem neslyšel jen jednu jedinou intonaci. Petr N.

Osobně jsem moc rád, že jsem se v kurzu pro začátečníky B1 naučil mini základy angličtiny. Největším úspěchem je překonání strachu a obavy, že nejsem schopen to zvládnout. Dnes již vím, že jsem prostřednictvím LITE tuto psychologickou bariéru překonal. Martin K.

B2 - Co se naučí studenti v kurzu angličtiny B2

Za další měsíc jsem překvapená, o kolik jsme se posunuli dál a jsem schopná používat věty, které by mě nikdy nenapadly. Někdy i dokonce rozumím větám v písničce a to moc potěší. Lenka

V B2 jsem se naučila spoustu slovíček, které se týkaly domu a dva nové časy- přítomný a minulý průběhový, konečně vím, jak a kdy je použít a dokážu komunikovat o každodenních aktivitách v základních časech. Veronika K.

Už bych se domluvil nebo spíše umím si říci o základní věci, popsat věci kolem sebe, mluvit s člověkem o tom, co má rád, co potřebuje. Lubomír M.

B3 - Co se naučí studenti v kurzu angličtiny B3

Dodalo mi to jistotu, že umím říci, co chci. Hlavně se nebojím anglicky promluvit a vyhledávám situace, které mi umožní si mé znalosti ověřit v praxi. Dokážu popsat cestu, když se mě někdo zeptá na radu, už žádné trapné chvilky na recepci nebo v restauraci. Naučila jsem se, jak si poradit, když na cestách musím do nemocnice. Květa P.

Mám jasno v základním používání minulého, budoucího a přítomného času. Ujasnila jsem si, kdy a jak se používají „ingové“ tvary. Dopisování si s přáteli z Anglie už pro mě není takový problém. Tereza H.

B4 - Co se naučí studenti v kurzu angličtiny B4

Ujasnil jsem si tvorbu anglických časů, zejména předpřítomného. Skvělé je, že už můžu telefonovat a začínám používat angličtinu v práci. Radek S.

Domluvím se na zahraničních cestách, jsem schopná si dopisovat s přáteli z Anglie. Hanka

Jsem schopen číst zjednodušenou četbu, rozumím velkému množství anglických textů na internetu. Pavel

INT 1 - Co se naučí studenti v kurzu angličtiny Int 1

Za svůj život jsem navštívila mnoho jazykových kurzů a všude to bylo víceméně stejné. Monotónní a pasivní předříkávání pouček z učebnice zkrátka nikam nevede. V LITE jdou na to přesně obráceně. Za celou dobu výuky se téměř nezastavíte a jste postaveni do pozice, kdy prostě musíte, a hlavně máte chuť, začít komunikovat v angličtině. Na jejich kurzech je krásné, že vás velmi rychle zbaví strachu vůbec otevřít pusu. A nenaučí vás jen mluvit, ale hlavně poslouchat, rozumět a také myslet v anglickém jazyce. Po absolvování dvou intenzivních kurzů před několika lety, doporučuji jejich výuku kudy chodím. Nabyté znalosti jsem později využila i v mém současném zaměstnání, kde při poradách působím jako tlumočník pro méně jazykově zdatné kolegy. Pokud se chcete něčemu skutečně naučit, určitě zajděte do LITE, výsledek stojí za to. Alena Kraclová – absolventka úrovní B4 a INT1

Pochopila jsem konečně předpřítomný průběhový čas, jsem schopná zvládnout přijímací pohovor, skvěle jsem si ujasnila všechny časy a naučila se i něco málo ze slangu. Gábina D.

INT 2 - Co se naučí studenti v kurzu angličtiny Int 2

Upřímně…po prvním dni výuky jsem si říkala: „Co tady vlastně dělám, vždyť takhle mně nemůžou naučit využívat angličtinu se vším všudy….“ Ale po třetím, čtvrtém dni přišla myšlenka, že to asi opravdu půjde….a na konec…úspěšně jsem dokončila úroveň INT2. A hlavně, mám chuť do dalších úrovní…a už se na to těším. Alena Kraclová – absolventka úrovní B4 a INT1

Dneska už bych si uměla objednat jídlo v restauraci a zarezervovat si ubytování, nakoupit si oblečení, vysvětlit cizinci cestu, pochopila bych i to, co mi říkají cedule na vlakovém nádraží i letišti (a nejen ty cedule…doufám J), umím mluvit o své rodině, koníčcích, práci….. Zkrátka… naučila jsem se spoustu slovíček a slovních spojení, která jsou potřeba k běžné denní komunikaci. Gábina D.

INT 3 - Co se naučí studenti v kurzu angličtiny Int 3

V této úrovni jsem si zdokonalila gramatiku například o nepřímou řeč, opět přibyla slova, které zvládám použít v běžném hovoru a slovní zásoba, která se hodí na obchodní jednání. Jana K.

INT 4 - Co se naučí studenti v kurzu angličtiny Int 4

Úroveň INT 4 zásadně změní Vaši angličtinu v tom, že Vaše vlastní věty dostanou nádech skutečně rodilé angličtiny! Aktivně používáte cca 2500 – 3000 slov. Po INT 4 jste připraveni na to, abyste si angličtinu dále mohli rozvíjet sami a VÍTE JAK!

UKÁZKOVÁ HODINA ZDARMA

Přijďte se podívat a něco nového se naučit.

 • 1
  Jak si zapamatovat slovíčka?
 • 2
  Unikátní systém, jakým vás snadno učíme gramatiku.
 • 3
  Jak se nebát mluvit?
 • 4
  Proč tolik lidí při výuce jazyka selhává?
 • 5
  Za jak dlouho můžete mluvit anglicky?
 • 6
  Praktická ukázka vyučovací metody LITE.
 • 7
  Úspěšné principy, jak používat angličtinu jako rodný jazyk.