TÝDENNÍ ALL-INCLUSIVE
KURZ ANGLIČTINY

KOLIKRÁT JSTE UŽ ZAČÍNALI S ANGLIČTINOU?

A kolikrát jste skončili zase na začátku? Možná že...

 • chcete svobodně cestovat, ale nedokážete se domluvit.
 • se nechcete cítit trapně, když někdo musí mluvit za vás.
 • si myslíte, že na jazyky nemáte talent.
 • byste vydělali více peněz, kdyste uměli anglicky.
 • umět anglicky je váš sen.

Možná jste už zkusili "kde co" a máte chuť to úplně vzdát. Ale pořád vám vrtá hlavou, jak byste to přece jen mohli dokázat. 

Máme pro Vás tři skvělé zprávy

Rozhodně nejste na jazyk hloupí, ani Vám nechybí talent, ale jen Vám ještě nikdo neukázal, jak na to.

Naučit se anglicky Vám nemusí trvat měsíce nebo dokonce roky života.

I vy můžete vyměnit stres na cestách za pohodový pokec s „domorodci“.

Vytvořili jsme pro vás jedinečný all-inclusive kurz angličtiny

Během jednoho týdne perfektně rozmluvíte. Bude to hodně o vás, mluvit, mluvit, mluvit budete muset stejně vy… To za vás neuděláme, ale nasměrujeme, poradíme a navedeme na tu úspěšnou cestu.

O výuku, vysvětlení a dohled nad správným procvičováním se postará ten nejlepší z nejlepších - Jan Kovařík. Lektor LITE, který má s výukou bohaté zkušenosti a k výsledku v běžných kurzech LITE dovedl více jak 500 studentů. Vysvětlí asi i nemožné, tak abyste skutečně rozuměli, a dostane z Vás při tréninku to nejlepší. Protože když něčemu v životě skutečně rozumíte, tak to pak dokážete dělat a používat.

O technickou podporu a abyste se během pobytu cítili „jako v bavlnce“ se s láskou postará Veronika.

ZA JEDEN TÝDEN BUDETE MÍT TYTO VÝSLEDKY

 • Posunete se o level výše ve své angličtině. Za týden uděláte pokrok jako běžní studenti za rok.
 • I pokud jste nikdy nestudovali, budete schopni po týdnu mluvit a angličtinu prakticky použít.
 • Naučíte se, jak efektivně studovat. 
 • Během cestování odhodíte stres a užijete si to jako nikdy předtím.
 • Pochopíte nejasnosti v gramatice a navždy se jich zbavíte.
 • Vše, co se naučíte, si již napořád budete pamatovat

 

CO BUDE OBSAHEM KURZU

 • 84 hodin tréninku angličtiny
 • systematický trénink nové slovní zásoby
 • business English a cestování
 • konverzace se všemi studenty v kurzu
 • detailní vysvětlení časů a jejich trénink
 • budete mluvit zhruba 80 % z hodiny

JAK TÝDENNÍ KURZ PROBÍHÁ?

V sobotu ráno přijedete, pustíte se do toho a v pátek večer budete odjíždět jako někdo jiný. Někdo, kdo mluví anglicky. Celodenní trénink s minimálně deseti hodinami angličtiny denně. Nebudete muset překonávat žádné bariéry a již po jedné hodině budete absorbovat cenné vědomosti. Během pár dní zvládnete to, co běžní studenti za jeden rok.

Připravte se na tvrdý trénink od rána do večera, plná pozornost pouze na komunikaci v angličtině a praktické použití získaných vědomostí. Procházka růžovou zahradou to asi úplně není, ale budete mít výsledky. Odměnou bude, že se konečně pořádně rozmluvíte a možná se vám budou zdát i sny v angličtině.

ABSOLVOVÁNÍM TÝDENNÍHO KURZU ZÍSKÁTE

 • za týden lepší angličtinu o jednu mezinárodní úroveň
 • jistotu v mluvení a gramatice
 • dokážete, že 12 hodin angličtiny denně se dá zvládnout a užijete si to
 • na týden hodíte za hlavu rutinu jako je práce, rodina, starosti o jídlo. Přestože budete trénovat od rána do večera, tak si psychicky odpočinete a svou pozornost věnujete jen sami sobě
 • z myslím si, že se angličtinu nikdy nenaučím, najednou zjistíte, že ji umíte
 • budete schopni mluvit, angličtina vás pohltí a začne vás bavit

ZKUŠENOSTI ABSOLVENTŮ

Neskutečný kurz! Doporučuji všem. Perfektní podání od lektora a prvotřídní péče ze strany školy. Nedovedu si představit lepší místo, kde by si člověk udělal tak pevné základy angličtiny. Mimo znalosti Aj se člověk naučí základy komunikace v mezilidských vztazích, a to je v dnešní době ještě důležitější. Jak se říká, kdyby si každý zametl před svým prahem, celá ulice by byla čistá. Je nádhera na sobě pracovat v této škole. Ukázat lidem okolo nás, že jít dopředu se dá v každém věku. Ať zní výmluva, proč se neposouvat dopředu jakkoliv, je to pořád jenom výmluva. Angličtina je super cesta.

Martin Halámekpodnikatel, martashalamek@gmail.com

Nevěřil jsem, že 12 hodin být ponořen v angličtině a udržet pozornost je reálné. Skvělé zázemí, podpora. Super kurz, ve kterém člověk získá stabilitu a dokáže se dost posunout. Vřele doporučuji. Investice do sebe se vždy vrátí!

Zdeněk BlahaAbsolvent týdenního kurzu LITE Jihlava

Tento kurz mi ukázal novou cestu, jak se rychle a správně naučit anglicky. Veronika s Honzou mají perfektně propracovaný systém výuky. Umí udržet naši pozornost i 12 hodin denně, s čím jsem se ještě na žádné škole nesetkala. Za jeden týden jsem se díky jim a celé partě skvělých lidí zvládla naučit tolik, co jsem se nenaučila za celé roky. Patří jim můj vřelý dík a držím palce, ať se jim daří. Vám všem, kteří jste se nerozhodli nebo váháte, tuto školu doporučuji.

Marta FabiánováStudentka týdenního kurzu LITE Jihlava

Když jsem viděla harmonogram dne, tak jsem s hrůzou konstatovala “můj ty bože, jak to zvládnu“. Nebudu tajit, že první cca 2dny byly naprosto vyčerpávající a opravdu náročné, ale najednou se vše zlomilo a vše do sebe začalo zapadat. Tento kurz mě velmi posunul kupředu. Mám nyní mnohem větší elán k učení English.

Dana Kratochvílovámanažerka hotelu Rustikál Horní Cerekev, www.hotel-rustikal.com

JEN PRO TY NEJLEPŠÍ

Chceme, aby kurz byl maximální efektivní. Abyste již od první hodiny vesele „speakovali“. Proto týdenní kurz je pouze pro 12 statečných lidí, kteří přesně vědí, co chtějí, jsou ochotni spolupracovat a budou skvělým parťákem při tréninku. Výsledkem našeho společného týdenního snažení bude zbořit bariéry, které jsou s komunikací spojené a posunout Vás minimálně o jednou úroveň angličtiny výše. Nezbyde Vám nic jiného než mluvit, mluvit, mluvit. 

Po týdnu odjede se skutečnou znalostí a schopností používat angličtinu v běžném životě

Naučíte, jak jednou provždy vyhrát nad angličtinou. 

NENÍ TO PRO KAŽDÉHO

Proto vás chceme požádat o vyplnění nezávazného kvalifikačního dotazníku, který nám napoví, jestli bude tento kurz přínosný právě pro vás. Dotazník má jen pár otázek a potřebujete na něj jen pár minut. 

Po vyplnění dotazníku vám přijde e-mail se všemi dalšími podrobnostmi k týdenním kurzům.

Dotazníky posuzujeme opravdu individuálně, a proto na jejich vyhodnocení potřebujeme 2—3 dny. Pak vás budeme osobně kontaktovat.