ANGLIČTINA JIHLAVA

Poznejte nás a zažijte spoustu skvělých chvil s angličtinou

Mgr. VERONIKA HORKÁ

Ředitelka LITE Jihlava

„V hodinách studentům nezbyde nic jiného než mluvit, mluvit a mluvit anglicky“ „Čas strávený v LITE je nabíjející, úspěch studentů a jejich spokojenost, když odchází s vědomím, že angličtinu skutečně umí použít, a tak mohou v životě změnit hodně věcí, je to, co z této práce dělá nejlepší, protože jsou vidět opravdové výsledky, které dávají smysl“ řekla stále usměvavá Veronika, která se v roce 2008 podílela na založení jazykové školy LITE Jihlava, kde působí jako ředitelka.

Vystudovala pedagogiku pro první stupeň, odreagováním z pracovního kolotoče je pro Veroniku běh. A proč by poradila právě jazykovou školu LITE? „Doporučila bych ji všem, kteří chtějí mít výsledky, pokročit v angličtině a umět ji používat. V hodinách jim nezbyde nic jiného než mluvit, mluvit a mluvit anglicky. Nejlepší je přijít osobně na ukázkovou hodinu zdarma, aby se člověk sám mohl rozhodnout, jestli mu to přinese, co očekává,“ dodala ředitelka LITE Jihlava a Pelhřimov.

Ing. JAN KOVAŘÍK

Hlavní lektor LITE Jihlava

"Práce v párech studenty posouvá dopředu” V LITE působí od května 2014, kdy se po roce vrátil z Austrálie. "Tam jsem po půlročním studiu a přípravách na zkoušky získal zkušenosti, které chci předávat dál. Už tam jsem věděl, že výuka angličtiny bude moje cesta," řekl Jan. Po VŠ stavební pracoval chvíli jako stavbyvedoucí a redaktor. Podíval se i do USA. "Moje sestra je američanka, takže jsem díky tomu nějaký čas strávil i tam" dodal. Po zahraničních cestách se našel právě v práci pro LITE.

"Kontakt s lidmi a možnost věnovat se angličtině mě naplňuje. Když jsem v Austrálii chodil do školy a učitelům se střídali žáci, nedovedl jsem si to představit z druhé strany učitele. Jako lektor si k lidem vytvořím vztah, a když pak z kurzu odchází, je to pro mě zvláštní pocit," přiznal Honza. Proč by doporučil LITE? "Dostanete tu přesně to, co skrývá zkratka naší školy- zlepšíte si život," dodal Jan.

VĚRA HORKÁ

Administrativa v LITE Jihlava

„Nenecháme nikoho sedět v koutě“ V jihlavské jazykové škole LITE působí téměř od samého vzniku. Zajišťuje administrativní činnost jak pro jihlavskou, tak pelhřimovskou pobočku. Po mnohých zkušenostech v různých zaměstnání pro ni LITE byl novou výzvou. „Mojí starosti je technický a administrativní chod škol,“ přiblížila s úsměvem Věra Horká. Ve volném čase se zajímá o květiny a kosmetiku, také ráda cestuje za volantem svého auta.

„Baví mě komunikace s lidmi, každý je jiný a má jiné představy a požadavky. Snažím se, aby studenti u nás byli spokojení, i co se týče administrativních věcí kolem výuky,“ zmínila. A proč by doporučila právě LITE? „Výsledky jsou u nás vidět, nenecháváme nikoho sedět v koutě, studenti se od prvního dne učí a komunikují v angličtině,“ dodala.

UKÁZKOVÁ HODINA ZDARMA

Přijďte se podívat a něco nového se naučit.

 • 1
  Jak si zapamatovat slovíčka?
 • 2
  Unikátní systém, jakým vás snadno učíme gramatiku.
 • 3
  Jak se nebát mluvit?
 • 4
  Proč tolik lidí při výuce jazyka selhává?
 • 5
  Za jak dlouho můžete mluvit anglicky?
 • 6
  Praktická ukázka vyučovací metody LITE.
 • 7
  Úspěšné principy, jak používat angličtinu jako rodný jazyk.