Máte už dost donekonečna vymýšlet způsoby, jak se naučit anglicky?

Víte, proč se lidé nenaučí anglicky, i když opravdu chtějí? Důvod je pouze JEDEN. Nenašli správnou metodu a dokola zkouší různé kurzy, učebnice, mobilní aplikace a hledají ty nejlepší lektory.

Chyba ale není v nich. Pouze následovali cestu neúspěšných. Stejně jako většina z nás.

Angličtina totiž není o talentu. Pokud jste se naučili mluvit česky, máte ty nejlepší předpoklady se naučit anglicky. Pokud ale bušíte na dveře, kterými cesta nevede, tak učením se anglicky můžete strávit i celý zbytek svého života.

Proto neplaťte za hodiny nebo kurzy, ale investujte do výsledku. V našem programu nepočítáme odstudované hodiny, ale cílovou metu.

Pokud chceš osobní vedení a naučit se 10x rychleji než 99 % ostatních...

Podej si svou přihlášku ještě dnes. Počet míst je velmi omezený.

Nikdo mi to nikdy nevysvětlil tak srozumitelně a přehledně jako...

Výuku Aj jsem předtím absolvovala v různých podobách s různými lektory, ale nikdo mi to nikdy nevysvětlil tak srozumitelně a přehledně jako Honza. Nikdy jsem toho nenamluvila tolik anglicky jako tento týden. It was great.

Kamila

Pokud opomenu to, že hlavní důvod je naučit se anglicky, tak člověk dostane do dalšího života spoustu skvělých rad a návyků, které si sebou odnese jako bonus. Pocity nejsou dokonale přenositelné, a proto nelze dokonale popsat, co všechno lze získat. Ale každopádně musíte být připraveni na to, že pak váš život nabere nový směr. Pokud ne o 180°, tak minimálně o 20° :-).

Petr

Zbavilo mě to ostychu z mluvení...

Moc mě to bavilo a určitě posunulo v angličtině správným směrem. Zbavilo mě to ostychu z mluvení.

Pavlína Zvolánková

Musím říct, že to opravdu stojí za to. Honza umí všechno perfektně vysvětlit a posunout člověka nejen v angličtině, ale i v celkové komunikaci, o kousek výš. ,, Thumbs up !“

Alena

Nebojím se zvednout telefon, když mi někdo volá ze zahraničí....

S angličtinou jsem začal rok před těmito kurzy a začalo mě to bavit. Jen jsem zjistil, že jednou týdně je málo. Chtěl jsem se zlepšit a slyšel jsem dobré reference. Teď jsem moc spokojený, že si zatelefonuji s přítelem dcery, která žije v Londýně. Protože dříve jsme se vůbec nemohli bavit a vše muselo jít přes dceru. Nebojím se zvednout telefon, když mi někdo volá ze zahraničí. Kurzy jsou intenzivní, je potřeba si udělat čas, ale za týden je vidět velký pokrok. Kurzy bych doporučil všem, kteří chtějí mluvit a nemohou odjet do zahraničí, protože vás naučí anglicky, když budete chtít. Za mě to bylo perfektní.

Mirek

V angličtině jsem nikdy nic podobného neabsoloval. Libíla se mi témata. Pak jsme o nich mluvili volně v podstatě s jakýmkoliv spolužákem, ale i s Honzou. Den jsem začínal komunikovat v AJ a den s AJ končil a průběh dne byl ve znamení úkolů.

Miloš DrimlÚčastník 7denní výzvy v angličtině

Konečně jsem našla cestu, jak se naučit anglicky tak, aby mi to zůstalo v hlavě a nebyla jsem věčný začátečník...

Zkoumala jsem různé možnosti v okolí. Nabídky byly návštěva na hodinu nebo dvě a podobných kurzů s různými učiteli jsem absolvovala spoustu. Ale nikdy jsem nezískala jistotu a ani se neposunula nikam dál. Tady mě přesvědčilo, že to je intenzivní kurz. Konečně jsem našla cestu, jak se naučit anglicky tak, aby mi to zůstalo v hlavě a nebyla jsem věčný začátečník. Výuka je skvělá i tím, že kurzy jsou proložené komunikačními dovednostmi a názory na život, a tak jsem si navíc ujasnila i mnohé životní priority. Získala jsem větší jistotu pro komunikaci v zahraničí a mohu se posunout dál. Běžte do toho a nebudete litovat, protože to dělají prostě skvěle.

Hana BarešováZemas, s.r.o.

Měl jsem kurzy jednu až dvě hodiny týdně, ať už sám nebo ve skupině a výsledky z toho nebyly spíše žádné než nějaké. Hodina týdně moc nepomůže, aby se člověk rozmluvil. Pak jsem se dozvěděl, že existují intenzivní kurzy, a tak jsem do toho šel. Kurzy byly super. Styl byl pro ně nový a neznámý. Člověk nesedí, nepočítá, kdy bude vybraný, protože musí mluvit pořád. Líbí se mi, že to je nejen o angličtině, ale i o systému učení se a hlavně poznatky o sobě samém. První týden po kurzu to bylo super, v práci to ocenila i šéfka. Jen je potřeba angličtinu stále používat. Některá slova jsou zapsaná perfektně a ty které tam ještě nejsou je potřeba dotrénovat. Top je pro mě uvědomění, že spoustu věcí v češtině jsem měl naučené, ale ve skutečnosti jim pořádně nerozuměl, a proto pak chápání v jiném jazyce je mnohem horší. Zdá se, že 12 hodin denně je hodně, ale dá se to. Navíc když si člověk umí říci a nebojí se toho, tak se neztratí a celkově v rámci celého týmu, který se na kurzu sejde, je to dobře řízené.

Zbyněk GregorAutomotive Lighting, s.r.o.

Maximálně efektivně využitý čas. A ani se nemusíte bát, že budete na řadě, protože jste na řadě pořád. :)

S angličtinou jsem začínal až později na firemních kurzech, ale nebylo to úplně ono. Nikdy jsem pořádně nemluvil. Dostal jsem reference od kamarádů na kurzy u vás, že mě rozmluví. Teď mohu se svých zkušeností potvrdit, že opravdu mluvím. Nedovedu si představit, že bych dříve řešil předpřítomný čas. Měl jsem chaos i základních věcech jako jsou otázky s DO. Teď nechápu, že jsem to nechápal. Nemám už strach mluvit a ani se nebojím chyb. Teď už vím, že to to neříkám špatně, i když mi někdo řekne, že mi nerozumí. Mám větší jistotu. Zjišťuji, že se nemám čeho bát. Naučil jsem se vnímat druhého a poslouchat. Pokud se chcete naučit anglicky, rozmluvit se, tak tady je čas maximálně efektivně využitý. Ani se nemusíte bát, že budete na řadě, protože jste na řadě pořád. :)

Miloš DrimlICOM Transport, s.r.o.

Nebyla jsem schopná si udělat čas, ale ...

Přestože jsem si po kurzech řekla, že budu každý den alespoň nějakým způsobem angličtinu používat, už jsem zase upadala do toho, že jsem nebyla schopná si udělat čas. Tak jsem moc ráda, že jste mě vybrali a mohla jsem se této výzvy zúčastnit a dostala zase nový náboj. Nejvíce se mi líbilo telefonování. Nejdřív nevíš komu voláš, nevidíš, jak se u toho tváří, co ti odpoví na otázky. A navíc si to musíš zapamatovat pro další konverzaci. Bylo to super.“

Hana BarešováAbsolventka 7denní výzvy v angličtině

Nečekala jsem, že studium zde bude natolik časově náročné. Kurzy jsou vedené velice příjemným způsobem. Vše co vysvětlí, ihned zkoušíme. Dle mého nároru z toho vyplývá, že pokud OPRAVDU něco chceš a chceš z toho čerpat, mít radost, jdi to toho tímto způsobem a naplno – pro mě nejlepší investice sama do sebe a mohu všem jen doporučit.

Dita Floriánovárealitní specialistka, www.nonstopreality.cz

Během pěti týdnů (2x 14 dní a jeden týdenní kurz) jsem stihla to, co jiní za několik let. Styl výuky v LITE je naprosto senzační. Těším se na další spolupráci. Díky LITE si plním jeden ze svých snů.

Iveta Smejkalová

Když jsem viděla harmonogram dne, tak jsem s hrůzou konstatovala “můj ty bože, jak to zvládnu“. Nebudu tajit, že první cca 2dny byly naprosto vyčerpávající a opravdu náročné, ale najednou se vše zlomilo a vše do sebe začalo zapadat. Tento kurz mě velmi posunul kupředu. Mám nyní mnohem větší elán k učení English.

Dana Kratochvílovámanažerka hotelu Rustikál Horní Cerekev, www.hotel-rustikal.com

Poprvé v životě mě studium angličtiny opravdu baví. To se logicky projevuje v pokrocích a v narůstající jistotě při komunikaci v angličtině. Úžasná atmosféra byla velice motivující!

Tomáš Skryja

Tento kurz mi ukázal novou cestu, jak se rychle a správně naučit anglicky. Veronika s Honzou mají perfektně propracovaný systém výuky. Umí udržet naši pozornost i 12 hodin denně, s čím jsem se ještě na žádné škole nesetkala. Za jeden týden jsem se díky jim a celé partě skvělých lidí zvládla naučit tolik, co jsem se nenaučila za celé roky. Patří jim můj vřelý dík a držím palce, ať se jim daří. Vám všem, kteří jste se nerozhodli nebo váháte, tuto školu doporučuji.

Marta Fabiánová

Nevěřil jsem, že 12 hodin být ponořen v angličtině a udržet pozornost je reálné. Skvělé zázemí, podpora. Super kurz, ve kterém člověk získá stabilitu a dokáže se dost posunout. Vřele doporučuji. Investice do sebe se vždy vrátí!

Zdeněk Blaha

Systém je jiný a to především ve stylu výuky a osobitém přístupu. Už zmíněný styl mi dopomohl ke zlepšení v mluvě a vlastně i v odposlouchávání a porozumění v kolektivním hovoru. Zlepšení pociťuji po každé výuce, na novou hodinu se těším a učení mě tak i víc baví. Škola mi dává opravdu hodně, protože mě každou hodinou posune o kousek dál.

Jana Vlachová

Tento kurz mi ukázal novou cestu, jak se rychle a správně naučit anglicky. Veronika s Honzou mají perfektně propracovaný systém výuky. Umí udržet naši pozornost i 12 hodin denně, s čím jsem se ještě na žádné škole nesetkala. Za jeden týden jsem se díky jim a celé partě skvělých lidí zvládla naučit tolik, co jsem se nenaučila za celé roky. Patří jim můj vřelý dík a držím palce, ať se jim daří. Vám všem, kteří jste se nerozhodli nebo váháte, tuto školu doporučuji.

Marta Fabiánová

Jak to vidí členové facebookové skupiny?